Friday, July 3, 2009

see siin on südasuve paradiis

olen lihtsalt NIIIIII õnnelik praegu. olin juba leppimas, et mul tantsupidu seekord ära jääb, aga kuigi hetkel on olukord, et 100 soovib ja üks müüb, õnnestus mul ikkagiiiiii lihtsalt õnneliku juhuse tõttu pilet saada! kusjuures veel sooduspilet, aga see pole enam üldse oluline, igasugune oleks sobinud. ja veel ideaalsed tingimused - ajaliselt kiire pole, alles väravas saame tehinguga ühele poole, nii et jõuan ilusti Tartust kohale. tsiteeriks üht võib-olla-piletimüüjat - kes väga soovib, saab üle igast mäest. tõesti mitte miski muu ei suudaks nii õnnelikuks teha praegu ja ise ka ei usu, et niimoodi vedada võib.

No comments: