ja irw oli kui tunni alguses Martin lihtsalt rääkis 15 minutit niisama jutte ja arutas jooksumaratonist, sest käis essat korda ja kohe sellel pikal distantsil. küsis, kas keegi veel käis (järgmisel aastal lähete kogu selle rühmaga!), üks ütles et käis jah ja siis Martin küsis, et kas ka esimene kord - ei, 24. hahahahahahaha ta sai šoki selle vastuse peale, korrutas seal et KAHEKÜMNE NELJAS... KAHEKÜMNE NELJAS????? hahahaha see esimene kord muutus nii tühiseks siis. aga õudne mõelda praegu see 23 km jooksu, sest endal põlved peavad 1 km vastu maksimaalselt, aga samas vastupidavust oleks ja tglt tahaks proovida aga vb siis, kui põlves juba proteesid, hahahaa.
Tuesday, May 11, 2010
kas ma kuulsin õigesti..!!?????
Martin ütles HHHHHAHA mulle. ja lahe trenn oli ja laager toimub 20.-22. augustil. ja õudne oli Martinilt kuulda sellest juhtumist, et ühel maailma parimatest profitantsijatest partner lõi pöidlaga silma välja võistlusel. nii ohtlik on see ala. näitasid ka seal Kaisaga kuidas need hooga jooksmised ja hüppamised seal käivad, no julm.
ja irw oli kui tunni alguses Martin lihtsalt rääkis 15 minutit niisama jutte ja arutas jooksumaratonist, sest käis essat korda ja kohe sellel pikal distantsil. küsis, kas keegi veel käis (järgmisel aastal lähete kogu selle rühmaga!), üks ütles et käis jah ja siis Martin küsis, et kas ka esimene kord - ei, 24. hahahahahahaha ta sai šoki selle vastuse peale, korrutas seal et KAHEKÜMNE NELJAS... KAHEKÜMNE NELJAS????? hahahaha see esimene kord muutus nii tühiseks siis. aga õudne mõelda praegu see 23 km jooksu, sest endal põlved peavad 1 km vastu maksimaalselt, aga samas vastupidavust oleks ja tglt tahaks proovida aga vb siis, kui põlves juba proteesid, hahahaa.


ja irw oli kui tunni alguses Martin lihtsalt rääkis 15 minutit niisama jutte ja arutas jooksumaratonist, sest käis essat korda ja kohe sellel pikal distantsil. küsis, kas keegi veel käis (järgmisel aastal lähete kogu selle rühmaga!), üks ütles et käis jah ja siis Martin küsis, et kas ka esimene kord - ei, 24. hahahahahahaha ta sai šoki selle vastuse peale, korrutas seal et KAHEKÜMNE NELJAS... KAHEKÜMNE NELJAS????? hahahaha see esimene kord muutus nii tühiseks siis. aga õudne mõelda praegu see 23 km jooksu, sest endal põlved peavad 1 km vastu maksimaalselt, aga samas vastupidavust oleks ja tglt tahaks proovida aga vb siis, kui põlves juba proteesid, hahahaa.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment