Thursday, May 6, 2010

in english please

ilus pilt:



ja inka eksam oli vahva nagu pidigi :DDDDD, kui 10 punkti tuleb, siis on hästi.

3 comments:

Meeri said...

ooo lahe, juuksed läigivad siin hullult :D

Signe said...

järelikult on sünteetilised pikendused sul

Meeri said...

irwww:'D krt see ***-**(klassiõde) on salaja paigaldamas käinud neid!!