ehk siis 8-tunnine. no õudne, kui päike paistab! homme lähen ka ja homme paistab veel hoolsamalt ja soojem on ka ja tänagi sain juba päikesepiste. vahva!. aga noh ikkagi on hea, kui on mingi töö. ja see pole üldse halb töö, kui ainult päikest vähem oleks. imestan ainult seda, et väidetavalt on tööpuudus niiiiiiiiiii suur, aga seal põllul, kus ise olen, on küll täielik tööjõupuudus, võetakse mingeid suvalisi joodikuid juba sinna, sest lihtsalt ei leia tavainimesi.

No comments:
Post a Comment