Monday, May 24, 2010

pärast biukat lohutuseks

viimasel ajal on kõik tegevused serveeritud lohutustegevustena, kuigi tihti pole põhjustki. biuka ka ei läinud nii halvasti, vähemalt mul mitte, aga lohutuseks jäätist on ikka vaja.





No comments: