Monday, May 31, 2010
muidu tubli, aga..
käisin eile maasikataimi istutamas. natuke tüütu töö, aga vahelduseks päris mõnus. ja täna sain 5 asemel 4 üles, kuigi see pole hea, aga samas on lahe, et õnnestus.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment