Monday, May 3, 2010

shocked in this picture

muidu oleme naljaga rääkinud, kui koolis on vaja raha laenata, et laenaks klassijuhataja käest, aga täna ta juba ISE laenas meile, haha, kui inka konsultatsioonis käisime. ütles et üks tund on nüüd vahel, et jääte ikka siia jah, minge sööklasse, ostke endale midagi. ütlesime Meeriliisiga et ei saa, meil pole rahaaaaaaaa, mille peale Hiie siis ütles, et ta võib anda ja kuigi ütlesime, et pole vaja, siis kui väljuma juba hakkasin, siis ütles Hiie, et "Signe, tule siia" selle range näoga nagu alati ja võttis päeviku vahelt rahaümbrikust 25 meile ja ütles, et no midagi saate osta. ostsime siis Kings jätta nagu alati ja Kerli ka, homme siis loodetavasti saame tagasi makstud (kuigi Hiie ütles et "no las ta olla" vms kui ütlesin, et homme toome tagasi). see oli positiivne šokk ja naljakas ka. ja et nagu ostis meid ära, et me ikka sinna inkasse jääks pärast, sest kuulis vist, kui ütlesin, et "ei tea", kui küsis, kas jääme. meil ju üldse kõik ei käi kohalgi seal, aga no b-klassist oli üldse ainult kolm. kes ka plõksisid seal nagu närvihaiged. rõvedad tibid, ausalt. niisama ei sõimaks, aga nad käituvad kõik tõesti nagu 6-ndas. a klass on ikka õige klass.













teine šokk tabas, kui hakkasime mõtlema eesti keele õpetajaga rääkima minemisele. lihtsalt juba see mõte, et läheks küsiks, kas ta vaatas need kirjandid läbi, paneb südame niimoodi taguma, et ise ka ei usu. mitu vahetundi üritasime minna, aga vahepeal oli tal (ÕNNEKS) tund ja vahepeal (jällegi õnneks!!!) polnud ta klassis. aga iga kord lihtsalt see suund ja klassi taga olek on selline, et kõht hakkab valutama ja süda taguma ja vererõhk tõuseb lakke jne. tegelt ka, isegi inka ajal kui tunnis tuli meelde see õpetaja, siis mul hakkas kohe kõht valutama! no õudne! kuigi otsest sõimamist ju ei olnud oodata, isegi kui oleks päris halvasti läinud, sest enam ta ju meile tundi ei anna ja miks peaks siis sõimama. aga hirm on ikka sees. no hull. lõpuks avas Meeriliis siis ukse, sest mul oli suurem šokk ja väga hullusti ei läinudki. mõtlesin, et mind hakkab tõesti sõimama, et nii idiootsed vead, aga paljud asjad, mis olin kindel, et haiged vead, ei olnudki päris vead. kuni 90 punkti võib tulla. õpetaja panigi 90, aga ise kaldun ~75 poole, sest sisu küll 5x9 ei tule sellise jura eest, vaid vähemalt 4x9, kui pealkiri on "haridus - kohustus või võimalus?" ja kirjutan lihtsalt kõige mõttetumat juttu, et koolis peab käima. aga noh lohutas et tuleb see 75-ki, sest ma olin KINDEL, et saan umbes 40 ringis, et 50 on ka ikka väga maksimum. kui õpetajal see kirjand seal käes oli, siis vaatasin, et mis krõnks see 9 seal on, et kas 3 või 5, no 9 moodi polnud see küll üldse. meenutas 5, mõtlesin, et no hea seegi. ja siis mingi 90. no isegi naljakas hakkas. aga ootan siis õige tulemuse ära. niikuinii pean selle kirjandi uuesti kirjutama, sest mul on vaja 100 punkti saada.







No comments: