Wednesday, May 26, 2010

värvilised

eile käisime koolis külas ja linnas ka. päris kena oli, aga õnneks et Tartu sääski täis on, liiga hea ka ikka olla ei saa. liiga mugavaks ei saa ka ikka minna, nagu näiteks 30 sekundit paigal istuda.







































































No comments: