profitantsijaks ongi veel võimalik saada. ja pisipeda tundub veel parem valik kui enne, sest sama kutt, kes kutsus Meeriliisi tantsupartneriks endale, sest ta enda oma läheb ära Ameerikasse suve lõpus ja hobika lõpuni on ka praktikal, käis kaaaaaaa TPS-is, kuigi tuli ära oma töö pärast, aga midagi halba ka ei öelnud, vaid et nüüd õpiks isegi edasi seal, aga paberid juba välja võetud ja no algusest peale oleks ka vist natuke mõttetu.
No comments:
Post a Comment