Monday, September 22, 2008

1 punkt kontrolltöös maha

Meeriliisiga rääkisime huvijuhiga täna kooli ajalehe asjus ja ta ütles et JAH :) ("see vastus on.."). ainult et tema ja meie nägemus asjast erinevad veel n a t u k e e e e eeeeee.

saime teada, et prootonikiirendaja lülitati välja, Ulvi (keeeeemia õpetajaaa), kes teadis, et meil kerge paanika selle pärast, tuli õpetajate koridoris vastu juhuslikult ja juba kaugelt ütles, et noh see osakeste kiirendi pandi seisma.. me mingi, et JEEEEEE, täiega ausalt niiiii hea uudis ikka.
AGA nüüd lugesin just, et ainult kaheks kuuks ja elektririkke tõttu. nii et pole siin rõõmustada veel midagi, aga no hea seegi, et praegu välja lülitasid, saab veel natuke elada.

No comments: