praegu oli telekas üks KÕIGEEEEEE PAREMATEST lemmikosadest ja samas ka üks kõige lahedama publikutsilliga Tõehetkes, see EHA. lahe lahe lahe lahe, ei viitsi jälle, et mingi loll jutt tema kohta homses SL Õhtulehes vms on.. haige see hilisem mõttetute asjade üledramatiseerimine pärast saateid, a noh pole hullu sest kui ta ise ei põe, siis ei põe teised kah pikalt. tahaks juba uutele salvestustele, kõik lahe tuleb meelde seda telksist nähes.
No comments:
Post a Comment