Meeriliis just helistas (napilt poleks vastugi võtnud, sest varjatud nr), et ta Itaalias ja jõuab varsti Prantsusmaale ja neil seal palmid ja vetsupaus hetkel ja laheeee on kõik. hea :) ja vahva, et otse reisilt muljeid jagab :)
ning Austraaliat mõtlen järjest rohkem edasi juba.
No comments:
Post a Comment