Tuesday, September 16, 2008

that bloody computer game

lahe tunne on tegelt, kui on palavik. igal juhul kui kuulata Bell, Book & Candle'i "Rescue Me"d kuskil poes või mõnes muus rahvarohkes kohas või lihtsalt pimedas tänaval jalutades, siis sel hetkel ei saa olla küll mingit masendust ega halba tuju, no ausalt elu on sekundipealt kohe nii tsill, et täitsa lõpp. refrään on rõve cranberriesilik, aga pole midagi.

No comments: