Thursday, September 25, 2008

Olen pedofiil! Aga sina?

homsest hakkab siis üle pika aja igavaim kaks nädalat, sest MEERILIIS sõidab kohe hommikul ära Hispaaniasse. võiks muidugi mõne halva kulunud nalja ka siia praegu kirjutada, et äkki leiab sealt mõne Enrique ja ei tulegi enam tagasi jne.

peotantsus sain eile soovitantsuks lõpuks ometi salsa ja õlg on nii haige.. AI. aga salsa on maaaaaailma kõige lemmikum tants mul. vähemalt igasugu tavaliste klassikaliste ja ladina-am tantsudega võrreldes.
ja tahaks juba kängurude juurde, tõõõõsiselt.

No comments: