Monday, September 1, 2008

tüdrukud ja tavalised poisid

lõpuks ometi jõudis kätte see kauaoodatud päev, kus saab lõpuks ometi kooli. no ei jõudnud enam ära oodata..

Meeriliisiga viisime lilled Hiiele juba enne klassij. tundi ära, üldse olime vist peaaegu esimesed klassist, kes kooli jõudsid. a no arusaadav ka ju, kooliootus on ka nii suur. lilli vastu võttes ka Hiie juba tundis ja kahtlustas ette, et jätame kõik viimasele minutile ja ütles kohe, et kui täna õpikuid tahtsite siis raamatukogu on kinni. ja kui Meeriliis ütles, et ei saanud sellel augustikuu päeval õpikuid-töövihikuid tooma minna, sest me ei olnud Tartus, siis Hiie kohe, et "aga Signe ju oli" hullu kahtlustamise ja süüdistamisega. lisasin, et ei olnud, me olime koos ära, siis jättis esimese koolipäeva puhul rahule ka. aga natuke jube juba kohe mingi ma ei tea niimoodi kallale tulla.

tund algas siis tavapärase kõnega, mis sisuliselt on igal aastal sama, ei viitsi sellest lähemalt rääkidagi. siis korraldati klassivanema valimine, mis toimus kuidagi ERITI tüüpiliselt, sest keegi seda tobedat kohustust ju endale ei taha. Hiie siis küsis, et kes tahab, keegi kätte ei tõstnud, siis hakkas suvalt pakkuma (kuiii tüüüüüpiline), et "äkki Pauliine? Jaanika? Raul?", kuna keegi eriti osa ei võtnud, siis pani suvalised nimed kirja ka, mida hõigati, vist Raul, Pauliine ja Kristjan. "tõstame käed, kes on Rauli poolt".. täiesti loogiliselt tõstavad peaaegu kõik käe, paljud olid veel puudu ka. "20 häält Raulile, mis seal enam siis teisi..". "REETURID!", karjus Raul pärast seda. piduliku kõnnakuga läks Hiie siis Rauli juurde ja andis talle kingituseks (siiski ju võit valimistel) 2 Vanemuise voldikut.. et ta saaks siis klassile öelda, kui seal midagi head on. haha.

aktusele me ei jõudnud, aga korraks aulas käisime ikkagi. suure kurvastuse ja masendusega läksime parem koju, sest kooli jõuab veel terve aasta nautida. HAIGE tunne on nüüd, tõsiselt jube olla, räme masendus ja kogu aeg nii, et hakka või nutma. vihkan seda kooli algust praegu nii hullult ikka, JUUUBEEEEE. ju-be ju-be ("EES-TI EES-TI.." öölaulupeolt).

ja täna on telekas esimene TÕEHETK. lemmiksaade. sellest on kahju, et enam stuuudios käia ei saa, eile oligi võib-olla viimane kord sel aastal. loodetavasti muidugi mitte ja arvatavasti ka mitte, aga võimalusega peab siiski arvestama.
ah ei saanud ju olla viimane kord, Steni pubis pole ikka veel käinud.

No comments: