Wednesday, September 3, 2008

perekond ka, ärge trummeldage sõrmedega

koolis oli KOHE kõik nagu varem, ei ole vaja isegi mingit harjumisaega, rutiin tuleb kohe peale. kodus läksin kell 5 magama ja 6.30 ärgates oli küll ahistav tunne, et JUBA. "Kool segab paljusid tähtsaid asjatoimetusi!", ütleb Tups (Miki Hiir).

No comments: