Tuesday, September 9, 2008

tulekahjusoengud

hull rutiin on juba peal ja põlved ja hüppeliigesed valutavad kogu aeg, aga kooli tantsuringis oleme esimesed, kes kirja pannakse ja mõtlesime kirjakunstis juba logod ringile välja.

No comments: