Friday, May 8, 2009
elu elu elu on loteriiiiiiii
läksime Meeriliisiga linna õppima, aga sattusime hoopis A-Rühma kontserdile. praegu tagantjärele hakkas meeldima täitsa, hahah. kuulan youtubist nüüd nata. enne õppimist. väike puhkus enne õppimist, kuigi kell on juba pool kaks.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment