Friday, May 8, 2009

elu elu elu on loteriiiiiiii

läksime Meeriliisiga linna õppima, aga sattusime hoopis A-Rühma kontserdile. praegu tagantjärele hakkas meeldima täitsa, hahah. kuulan youtubist nüüd nata. enne õppimist. väike puhkus enne õppimist, kuigi kell on juba pool kaks.

No comments: