suurim rõõmusõnum on, et mata tasemetöö tuli 3 ära, nagu e-koolist nägin. seega ei mingit suvetööd. tõeline ime ütleks ma selle kohta. naljakas, et selline asi võib nii rõõmustada. mingi kooliasi, mingi kontrolltöö tulemus. aga lahe. sest tõesti ei osanud ega õppinud selle perioodi jooksul mitte midagi ja tundides ei olnud ka aega käia.
No comments:
Post a Comment