Wednesday, May 20, 2009

in circles

üks suvetöö lihtsalt juures, sest just täna õhtul oli vaja õppida erinevaid pille mängima taas ja praegu ka kui kell on pool kolm, siis võiks ju veel MIDAGIGI korrata keemia tasemetööks, aga ikka ei suutnud vastu pidada ja pidin endale tõmbama Dima Bilani uue plaadi ja nüüd lihtsalt kuulan seda, aga absoluutselt pole tunnet, et midagi valesti teeks. superhüperlahe plaat on ka. pooled lood on niigi tuttavad, aga need, mis veel ei ole, on wowwwwww! niiii wowid.

No comments: