Thursday, May 7, 2009

exciting energy

päev pole korda läinud, kui pole koolist vähemalt ühe tunni ära läinud. poes käimata ei pea enam üldse vastu, nii et süüa ostma oli täna juba pärast kolmandat tundi vaja minna. uue lunchbagiga, sest Meeriliis ostis meile uued lunchbagid asendamaks lunchboxe, mida meil pole. üheks tunniks tulime veel kooli ja siis läksime üldse ära kunstiajalugu ÕPPIMA. puhkasime kooli ees ja sõime saiakest, aga siis tekkis juba vajadus minna juua ostma poest. Karete juurde "õppima" jäimegi, KOHE läks pildistamiseks kätte ära. MITU TUNDI lihtsalt puhkasime ja tegime pilte. haige!! aju ei töötanud ja oli vaja minna "69" energiajooki ostma, mis lõpuks viis selleni, et kuigi 20 korda tahtsime murduda, siis lõpuks õnnestus ikkagi vajalik läbi lugeda ja ennast kooli järeltöösse vedada kõige viimaseks ajaks, poole neljaks. uued tuttavad saime ka poe kõrvalt haha, endised meie kooli poisid, nüüd lihtsalt joovad keset päeva poe juures ja minu arust ikka pidevalt.





ja siis kõige paremad pildid hahahaha :







ja siis veel mõned pildid (fännide rõõmuks endiselt. suurem valik printida, kuhu küsida autogrammi) :

















No comments: