Friday, May 29, 2009

praegu teeme siin lõket

kunstilaager. ehk paastulaager ehk siis eelkõige söömislaager.

kohale jõudsime kell 10 ja saime teada, et lõuna on alles kell 14. mõtlesime Meeriliisiga, et mis paastulaager see siin on ja võtsime kohe kaasavõetud söögid lahti. pildistamise ja söömise kõrvalt natuke maalisime ka. pärast lõunasööki käisime tegime metsas umbes 100000 pilti ja paar filmi ja siis läksime kunstiõpetajate Tiina ja Üllariga Otepääle kirikut joonistama. ainult mingi paari õpilasega kolme klassi peale, kuigi see on kunstilaager, aga kõigil oli ükskõik ja oli vaja minna kindlalt enne jooki ostma ja siis alles kuskil mingi joonistus valmis vehkida. Otepääl käisime muidugi ise ka poes ja ostsime snäkke juurde. kõige haigem mulje jäi vist õpetaja Ellenile söömise teemal:
1) kui silla peal maalisime Meeriliisiga, siis mu kunstiasjade portfellitaolises kotis, mis on ikka päris suur, sest sisaldas joonistusplokki, mitut pakitäit guašše, õpikut jne, olid kõige peal söögid - krõpsupakk ja pähklid, aga nende alla ju ei näe ja jäi mulje, et terve kott on toitu täis haha. Ellen küsis ka, et kas toidukott kaasas :'D
2) pärast õhtusööki sõime Maoami teleka juures ja Ellen oli ka seal. Meeriliis viisaka inimesena küsis talt, kas soovib ka kommi, a Ellen muidugi ütles et ei aitäh hea õhtusöök oli kõht on nii täis. ise me ka tulime ju õhtusöögilt, aga ikka on vaja Maoami peale süüa :'D
3) äraminekupäeval oli vaja küsida Ellenilt üle, et kas mingi söömine on veel lõuna ajal. lihtsalt informatsiooniks, et kui äkki on, teadsime ka, et ei tohiks olla. Ellen ütles, et ei ole täna rohkem, et tema toas vist on kook ka otsa saanud juba, muidu pakuks seda. irwwww nagu meil oleks kõht nii tühi olnud tund aega pärast hommikusööki juba.

teisel päeval ehk siis enne tagasitulekut tuli niii suur koduigatsus juba peale, et jube. ei suuda üks päev ka Tartust eemal olla. ja Tartusse saabuda oli tõesti hea tunne.















































































No comments: