
seletan siis töö sisu ka lahti: põhisisu on pildi keskel ja tagapool olev hõim (Brasiilia ja Peruu piirialal, üks viimastest kontakteerumata hõimudest ja kui kopter neist teist korda üle lendas, et pildistada, siis maalisid ennast värvimuldadega erkoranžideks ja olid ründevalmis oma nooltega. link artiklile) ja eespool siis meie ise põõsa taga neid pildistamas, aga hõim muidugi märkas meid ja on pildi hetkel juba ründamas. vot selline töö siis. teostust pole vaja hinnata, me ei üritanudki realistlikult, nagu see vabandus alati on, kui kohe kuidagi välja ei tule.
AGA. mis me hindeks saime - 5 !!!!! lahe põhjendus oli ka, et idee oli hea ja lahe, et tõime sisse selle hõimuteema, et saime inspiratsiooni sellest artiklist hõimu teemal ja et oskame NAGU PÄRIS KUNSTNIK (see väljend käis vähemalt viis korda läbi kommentaarist) viia ennast ohtlikku olukorda ja pildi sisse ja samas olla kõigest sellest eemal ja samas.. hull põhjendus oli tõesti, tegelikult muidugi asjalikuma ja vahvama sõnastusega ka. ja kommentaar veel, et me peaksime kindlasti kunagi koos reisima minema Meeriliisiga, kuna me oleme vist kahekesi reisijatüüpi, aga "mitte et ma nüüd tahaks, et te kuidagi vigastada saaks" ehk siis otseselt soovitus minna taolisse džunglisse hõimu pildistama või midagi sama ägedat. lahe.
ah ja lahe oli, kui lõputööd aulasse transportisime ja Hiie tuli tee peal vastu ja selle asemel, et vihaselt puudumiste pärast direktori juurde saata, pidas meid hoopis naeratades kinni ja andis kutsed PARIMATE ÕPILASTE VASTUVÕTULE, IRWWWWWWWW !!!!
No comments:
Post a Comment