Wednesday, May 27, 2009

fox drot

käisime viimast korda peotantsus sellel aastal ja viisime selle puhul õpetajale kommi, sest oli lahe käia aasta aega seal, aga ikka ei tunne poolt muusikatki ära, et mis tantsu oma see võiks olla, nagu täna veendusime.

No comments: