Wednesday, May 27, 2009
fox drot
käisime viimast korda peotantsus sellel aastal ja viisime selle puhul õpetajale kommi, sest oli lahe käia aasta aega seal, aga ikka ei tunne poolt muusikatki ära, et mis tantsu oma see võiks olla, nagu täna veendusime.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment