Sunday, May 31, 2009

sulametall

jõudsin sünnalt. Kairi maalt. kõige olulisem vist inimeste tundmaõppimise osas. ebamäärane jutt tegelt ei meeldi, aga pikalt ka ei viitsi, aga loll on, kui inimesed, keda enda arust tunned, osutuvad samu omadusi endas kandma, mis need inimesed, kes ei meeldi ja just sellepärast ei meeldi, ja loll on, kui inimesed, kellega üldjuhul ei tahaks kaudseltki kokku puutuda, osutuvad teatud olukorras päris meeldivateks. jälestan kõiki manipuleerimise vorme, eriti pool-alateadlikke, sest teine variant on väikegi märk arukusest ja annab pool plusspunkti, aga idiootne on sellegipoolest.





ah ja panin tähele, et põhikooli seltskonna vana hea huumori parim osa on endiselt säilinud, vähemalt meessoost isikutes. see tuleb väga väga harva välja, sest ma kohtan neid üldse harva, aga on alles. lahe.

No comments: