Sunday, September 27, 2009

maa-Mart

käisime maal ja korjasin kreeke, alõtšasid ja ÕUNU. räigelt palju õunu on ikka IGAL POOL. mõnus on kohe vaadata, et raskel ajal nii palju tasuta toitu. ema ei lubanud mul kõike ära korjatagi, kogu aeg sõimas, et lähme juba, Rauno samamoodi. aga ikka õnnestus MÕNED (:D:D) kotid ja kastid ära tuua. ja õunaga pähe sain ühe päevaga rohkem kui kogu varasema elu jooksul. tegin lehmadega mõned eriti hullu kvaliteediga näopildid ka, hahaha. ikka niiii armastan seda maaaaakohta :) aga no terve lapsepõlv möödus seal siiski.

























No comments: