Saturday, September 26, 2009

womma womma naizer

käisin hommikul freestyles ehk siis seekord jazztantsus, mida andis üks muidu sellise eriti jõulise ja isegi otseselt military treeningute treener, aga on hoopis nii, et ta ei sunnigi KÕIGIS trennides kange kätte ega lase 10 000 kätekõverdust teha. aga jazztants ise on igav, kuidagi väga igav. see kõige tüüpilisem tants ja kuidagi nii külm ja muusikas kah mingeid mõnusaid rütme pole, vaid on see vastik osa popmuusikast, ja mul oli tunne nagu oleks ajas tagasi lennanud 7. klassi showtantsuaega. tants on sama, aga ise olen edasi arenenud ja tahaks ikka mingit mõnusamat trenni mitte sellist muusikavideo jäljendamist. tundub kuidagi, et siuke trenn sobib rohkem väikestele, sest omal ajal mulle väga meeldis.

siis tuli Rauno taas järele ja viisime õunad pressimisse ja tegin esimese autosõidu ka ära. no nii umbes 5 meetrit ja selle stiiliga, et OOTA MIDA SEE AUTO LIIGUB IKKA EDASI KUIGI MUL POLE ÜKSKI PEDAAL PEAL!!! :D ohjah, ohjah, ühtki pedaaligi ei tunne, aga kohe sõitma :'D

- sa pöörata ikka oskad või?
- ei
- rooli tuleb keerata

õhtul vb teen veel mõne sõidu.

No comments: