Thursday, September 17, 2009

RRR

peotantsus oli aeglane valss ja kordasime eelmise tunni rumbat ka ja endiselt on täiega lahe ja olin teist korda elus kontsadel. ja üleüldse oleme seal nii kohutavalt kobad, aga vähemalt saab homme reisile. suvitama mere äärde ja ujuma. Eestisse. 10 kraadiga.

No comments: