täna oli vahva päev, sest viibisin koolis väga minimaalselt. juba hommikul mõtlesin, mis tundidest ära minna, et endale tallatoed osta, ja otsustasin siis ära, et pärast 3-ndat ehk siis matat lähen ära ja kui see aeg kätte jõudis, siis olin täielikult ära unustanud. Meeriliis ütles 2x, et annab mu mata vihiku tagasi, kui tagasi tulen, ja sain sellest alles hiljem aru :D. haige ära unustada koolist ära minna :D:D:D:D:D läksin siis Gadoxisse, siis maavalitsusse isikliku abivahendi kaarti (:D) saama ja jälle tagasi Gadoxisse ja siis koolis üks kunstitund ja inka eksamikonsultatsioon ja oligi kõik. mõnus ju.
ja homme on esimene peotantsutrennnnnnnn Martin Parmase ja Kaisa Ojaga jeeeeee juba ootan !!!!!
No comments:
Post a Comment