jõudsin linna ja kohe tulid fännid ligi fotokatega. "on teil hetk aega või on väga kiire?". nagu ma ei tunneks ära neid tänavamoe-perverte. on jah kiire.
trennist tulles ja kuna teadsin, et täna toimub igaaaaaasugu lahedaid asju AHHAA teadlaste öö raames ja enamikust olen ilma jäänud, astusin korraks läbi biomeedikumist ja vaatasin natuke laipa. ja igas staadiumis looteid ja väärarenguga looteid jne. ja kuigi ma sellele üldse pikalt ei mõelnud ja hiljem ka mitte, oli ikka hästi imelik olla pärast. mingit šokki ei saanud, aga imelik oli. nagu mingile teisele tasandile oleks olnud viidud ja praegu olen ka veel kergelt, aga eriti imelik oli just kojuminnes. tegelikult oli huvitav, aga laiba kohta ma oleks tahtnud kuulata ka, mida räägitakse, aga ei olnud eriti aega ja kell oli üleüldse juba palju. selle kõige kõrval, mis seal veel oli, isegi need mitte originaalid siseorganid ja see hunnik igasugu luid ja konte, ei olnud laip midagi niiii erilist ja hullu. nahk oli maha võetud ja ilmselt veel veidi eemaldatud seal ja ülejäänud oli kõik siis näha, organid kõhuõõnes jne. lahe muidugi kuidas teise maailma inimesed nagu näiteks arst seal suvalt kui keegi küsib aju kohta, et kas aju on ka sees võtab julmalt käega kolbast kinni sellel surnul ja raputab kergelt, et on ikka, jah.
No comments:
Post a Comment