täna oli superlahe trennipäev. uue trennihooaja superäge algus. o oo o ooooo kuidas ma nüüd tean, miks kooliaega armastan. esiteks käisin tavalises maailma parimas trennis.. supernunnu! =) avastasin, et ikka väga nõrgaks olen suvega jäänud. või no, trenniga pole harjunud lihtsalt. jõud otsas pole, vabalt jõuaks, viitsiks, tahaks teha, aga lihas hakkab värisema suht kerge asja peale juba. naljakas, aga paari trenniga saab korda.
ja siis pärast esimest trenni!!!!.. stretching!! ja Ketlin!!!!!!!!!!!! mu kunagine lemmmiiiikktreener!!!!!!! praegu on ka lemmik, aga lihtsalt ta andis nii ammu viimati Arenas trenne, sest sai vahepeal teise poja ja oli aasta eemal. see oli niiiii armas teda näha, sest ta oli mul juba neil iidsetel aegadel üks neist vähestest inimestest, kes mulle tõsiselt meeldivad. ja ta veel mäletas mind! :D lahe. küsis üle, et ma vist olen varem ka tema trennides käinud, aga siis mul oli vist teist värvi soeng. üldse nii armas kodune trenn oli, sest väikses saalis ja vb mingi 4 inimest ja siis kogu aeg oli see jutustamine ja treener küsis, kas kõik on okey ja lõpus, et kuidas oli ja mida võiks teistmoodi veel teha jne. no KÕIK see oli olemas, mida ma siis 23904234 aastat tagasi väga armastasin :) ja kogu venitustrenn oli TÄPSELT(!!!!) samasugune, nagu ta oli varem ja isegi muusika oli sama :D see oli kõige coolim, sest selle treeneri ühe plaadi peal, mida ta tegelikult body-s mängis omal ajal, aga nüüd venituse soojendusel ka, on mu maailma kõige-kõige lemmikum lugu. seda lugu selle versioonina ei olegi vist mitte kuskil kui ainult seal plaadil, sest ma pole leidnud ega kuulnud ka. kogu trenn oli nagu kõige-kõige paremas mõttes võimalus ajas tagasi minna :)
No comments:
Post a Comment