Saturday, August 30, 2008

perekond Windows

KALLID TELEVAATAJAD, ALGAB MAAILMA LÕBUSAIM TELEMÄNG ROOOOOOOSIDE SÕDA..
oleks siis kohe teadnud, et Arlet ongi see, kes seda algusräuskamist seal teeb.
staariperekondade idee on ka muidugi päris hea. The Sun'is on muidugi ainult idioodid koos, ma ütleks. nimeta tuntud eestlane, kes võiks olla 100-eurose peal - Toivo. nimeta asi, mida on raske avada - kirst. JNE. pärast võtsime Borka ja Tomi nimesildid endale. nüüd uhke tunne käia seal teiste seas ringi, sest suvalist publikut peale meie eriti polegi, kõik on need teised osalejaperekonnad ja siltidega.

kohale ja päris stuudio juurde saime laheda ärinaise-tüüpi naisega, kelle muusikamaitse oli äärmiselt naljakas ja ootamatu - Nightliht Duo, Dynamint jne ja mitte originaalis, vaid veel tränamaks tehtuna. hehe. aga ta oli lahe, et meid kohale ära viis, kuigi ise läks lennukasse. enne seda naist Mäo risti saime mingi.. eeöäää.. mehega.. kellest ma praegu midagi muud peale selle, et Tallinnas elab, ei mäleta.

kui kohale jõudsime, tervitati meid kohe lahedalt parimate sõprade Teet-Kristjan-Aveli poolt, et oiii teie ja milline üllatus ja rõõm teid näha jne. ja ISEGI Arlet ütles tere spetsiaalselt meile. ta on üldse kuidagi vahvamaks läinud ja huumor veits arusaadavamaks (süda ja huumor peavad paigas olema, siis on inimene täiuslik. miski muu ei loe), aga röögib ja laulab tõesti koguuuu aeg. ausalt, no kogu aeg, nii palju, kui võimalik. täiesti suvalisi laule, karjudes, viisi peab ülihästi ja laulda ka oskab, aga see on tõesti juba tähelepanuvajaduse KÕRGEIM aste.

Arlet - ära mässa nende juhtmetega siin (sai vist vastu jalga vms)
kaameramees - see on ikka vähem valus kui kõrva juures karjumine

kusjuures Arlet ise selliseid vihjeid isegi ei kuule, sest tegeleb juba uue asjaga.

ja see on endiselt ikkagi ääretult lahe, KUI erinev on ikka Kristjani&Teedu produtseeritud saadete tegemine teistest saadetest. õhkkond hooooopis parem, igatepidi ainult meeldivad inimesed, kõigisse suhtumine sõbralik, abivalmis, mõistev jne, kui just Arlet mässama ei kuku, aga see on ka heast tahtest aega kokku hoida. no superluks. ja hullult tore, kuidas Kristjan kogu aeg meiega rääkima tuleb suvaliselt ja Teet samamoodi ja siis räägivad võtteplatsilt publikusse meist ja meiega ja siis kõik jõllavad.. haha. ei tähelepanu keskpunktis on ka hea olla, kui on lahedad inimesed.

tagasi tulime geoõpetajat meenutava naisega, kes kuulas terve tee täiesti hullu muusikat. sellist halleluuja-tüüpi mussi, mõni lugu oligi selline, et sõnad ongi ainult "halleluuja". Meeriliis ütles, et jälgis sel (vähesel) ajal kui ei maganud seda naist, et ega ta ise ometi maga, sest paistis tõesti nagu oleks transis sellest muusikast. HULL oli, aga samas sai magada selle mussi saatel hästi ja koju jõudsime ka. terve Tartu on praegu osse täis. vastikud purjus, kommis, lärmakad, agressiivsed ja pealetükkivad inimesed, hea et see tränaüritus ise meie kojujõudmiseks juba läbi oli.

No comments: