Pärnu on ikka kõige ilusam linn maailmas. nii palju puid, nii palju vett, nii palju ruuuuumi. Tallinn on samavõrdselt ilus, muidugi. aga teistmoodi.
olin, mõtlesin, sain endale uue punkjuuksevärvi, sain endale VASTU TAHTMIST uue Pärnumaa telefoniraamatu (no mida ma sellega teen?? :D), ostsin veel nats kraami. ja jõudsin otsusele, et olen ikka täitsa kade pärnakate peale, no miks peab üks linn niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii niiiiiiiii selline olema, samas kui on Tartu-suguseid linnu, kus pole üldse mitte midagi.
enne tagasitulekut istusin mingi tund bussikas, sõin juustusaia, lugesin Linnalehest Trubetsky intervjuud ja kuulasin muusikat ja no nii kuradi tore oli. ARMAS linn, ausalt. hullult megatuttav tunne oli ka tol hetkel, VIST eelmisel aastal suvel viimast korda Pärnus käies kuulasin Blackyt, sest kui raadios korraks neid lasti, siis oli see hetk nüüd küll juba korra olnud.
No comments:
Post a Comment