Saturday, August 16, 2008

kas ma pean ette lugema kõik suhkruliigid vä

eile siis "Targem kui 5b". ausalt öeldes olen jah targem kui 5b, sest ENAMIK küssadest, millega võistlejad alt läksid, olid sellised, et ma oleks küll teadnud. see ei puutu muidugi siia, et ise oleks ehk hoopis millegi muuga alt läinud, hihhii. ja sellest ei saanud aru, et küsimuse, mitu ringi teeb kella minutiosuti ööpäevas, vastus on 24, mitte 1440. mõni mängija oli päris tüütu oma pika venitamisega, no ei ole normaalne, et ühele küsimusele mõtled vastust 30 minutit! tahaks juba telekas näha, kuidas nad seda osa kärbivad, nii pikka alles ikka ei jäta. saatejuht Indrek Tarand oli isegi päris lahe, kuigi veits igava huumorisoonega (jah, huumorisoon on esmane kriteerium inimese hindamisel. mitte headus, nagu väitis Rousseau). liikuvaks saatejuhiks ta siiski nii hästi ei tundu sobivat (Teletaip on ju normull), kuidagi hullult kramplik on vahepeal ja veits geilik suudab ka olla, a äkki esimeste saadete asi. aga lahe oli ja kõige targem laps seal kahe rühma peale oli Tartust.
vahepeal jooksis Teet ka 5b stuudiost läbi ja käis Bingo omas Jõekaldaga mõõtmas, ja teretas mind ("oi, tere!" stiilis, mitte nagu võõrale inimesele viisakusest vastu) ka. nats kahju oli, et Jõekaldale tere ei saanud öelda, sest pidime sel ajal, kui nad seal olid, juba salvestama minema.
Arlet oli ka seekord päris tore, siia saatesse sobib ta ka enam-vähem väga hästi. hullult hästi näitleb ikka ja megahästi suudab rahvast naerma või vähemalt naeratama panna, kui vaja filmida publikust või lastest mõned sekundid vaheklippe. see on see klounianne. ja karjuda suudab ka nagu hull, kui ta ikka kahe meetri kaugusel satub olema ning juhuslikult on suunaga sinu poole ja kui ta siis karjub, et HAKKAME PEALE, siis jah - kõrvad on ikka päris lukus.
jalutasime siis Ülemistesse, ostsime süüa, edasi šoppama ei läinud, sest raha nagunii ei olnud..
tee ääres läks jälle aega, nagu alati, lollitasime niisama, kordasime üle Jõekalda nalja, ".. ja tahataskusse panen Stimoroli paki.. " jne ja just hetkel, kui hakkasime peale selle kõige hullema hääletamisstiiliga, oli vastutulevas autos Jõekaldaaaa, kes tegi suured silmad ja naeratas kui möödudes meid nägi, siis paar meetrit meist eemal peatas kinni, tagurdas autoga ja tuli juttu rääkima, laps oli ka veel autos, hullult armas. no niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lahe inimene ikka. niisama rääkis, et teie jälle siin ja, et jõuate ikka koju või ja tal pole mõtet vist peale võtta, sest me ju Tartusse, a ta pöörab kohe seal järgmise teeotsa juures ära paremale (Viljandi poole) ja siis küsisime, millal see "Rooside sõja" salvestus on ja saime siis teada ja Kristjan ütles veel, et me kindlalt vaatama tuleks ikka ja siis, et mis vaatama, võtke punt kokku ja tulge osalema. seda ei hakka tegema, aga lahe, et nii kutsutakse ja võimalus iseenesest olemas on. ja üldse armas, et suvalt niimoodi tee ääres kinni peatab ja tuleb rääkima nii sõbralikult ja no.. ei ole lahedamat inimest kui Kristjan. ja need teised sõbrad. ühesõnaga - hea on omada tõelisi sõpru. hihhih.
aa ja Tallinnasse saime mingi laheda x-maalt pärit mehega, kellel lisaks hullult laheda kõlalaga oma keelele oli eesti keel ja hästi omapärane ja lahe. tagasi tulime mingi targa ja paljureisiva mehega, kes oleks läinud Gruusiasse ka praegu appi, aga töö tõttu ei saanud. Tartusse jõudes vaatasime korraks, mis Tartuffil toimub, aga kuna midagi head ei olnud nagu siin Tartus ikka, siis läksime kohe ära ka. Mõtlesin kiiresti koju jõuda, tegin hullu kiirkõndi ka, ja kes tuleb mulle Kauburi kaupsi juures vastu - Taisi. jutustas mõningatest seikadest oma kriminaalsest elust, kuni endale autot järgi ootas, ja päris lahe oli üldse taga rääkida üle pika aja ja niimoodi juhuslikult lambist kokku saada ka, sest kui ma oleks näiteks 30 sekundit kiirem olnud, poleks me üldse kohtunud.
ja praegu kuulsin Meeriliisilt, et saab öölaulupeole tööle, see on ka lahe, sest nagunii oleks läinud.

No comments: