läksime siis hommikul tee äärde, väga kaua ootama ei pidanud, kaks lahedat tüüpi võtsid auto peale. alguses oli väljast vaadates, nagu üldse vist kõigi meeste puhul, et äkki on kahtlane, aga ei olnud ÜLDSE kahtlased. mõlemad veits purjus (juht muigas kohe, et "ega ma olen ka joonud"), aga rebisid ikka hullult. järjekordsed, kes said teada meie perverdiseiklustest ja hiljem käis sel teemal hull (sõbralik) mõnitamine ka, kuidas me kindlasti pärast neist ka kui pervertidest räägime. mõnitamine käis üldse hääletamise teemal ka (KOKKUHOIU), klounide teemal (stuudiossemineku kohta siis. et kloune on igas saates vaja), stuudio ja telesaadete teemal jne. aga seda uute Tallinna sõprade (Kristjan, Teet, Hannes jne) nalja nad vist täielikult ei mõistnud ja jäid vist arvamusele, et saime autogrammi ja nüüd on suured sõbrad. tuli jutuks meie nn sõprus Jõekaldaga ja temaga rääkimine, a tüübid kohe, et Jõekalda ütles, et "klounid istuvad sinna" ja oligi kogu jutt.. HAHAHAAA.. ja üks lause pervo ja Reeda teemast on ka meeles. sellele eelnevat kildu ei mäleta või ei saanud üldse pihta, aga see oli umbes et kui pervo eest Reeda autosse põgenesime, siis.. :"Reet Linna, tee üks laul". haha, aga kus nali on, ei mäleta täpselt, tol hetkel nagu oleks mõistnud, aga naljakas oli küllllllllll!!!!!!
igatahes käisime siis väikse otsa "Võta või jätas", ühe ja poole mängija jagu. JAMA. jama-jama-jama! ja mitte saade ise, seda teadsin juba ette, aga Kivisaar tundub kuidagi mage. no ei ole seal vaimukas, ei ole. kõik naljad on teiste inimeste kulul, ennast üritab selle arvelt kõrgemale tõsta, pidevalt mõnitab jne, ühtki veidigi päriselt ka naljakat kildu ei kohanud. ja ta kurtis veel seal jutu sees, et tal on ka tihti probleem sellega, et inimesed ei mõista ta huumorit. seal EI OLEGI huumorit, midagi polegi mõista! igatahes võitis üks tüüp 200, teine 400 krooni. ahneks läksid, olenemata mu nõuannetest, mida nad muidugi ei kuulnud ka, aga kogu stuudiorahvas arvas muga sama ja seda ei saa juba mitte kuulda. igatahes õhkkond oli ka täna hoopis teine ja täiesti ebameeldiv, "Tõehetkes" oli hoooopis sõbralikum ja rohkem selline o m a tunne. Teedu korraldatud saated on ikka hoopis teine asi. sõpradest oli meil ka stuudios ainult üks, nii et igav. lasime poole päeva pealt siis jalga, kuna nagunii algas siis mingi tunniajane paus.
läksime šoppasime veits Ülemistes, aga mitte üle, šoppamispäev on siiski esmaspäev. läksime aga tee äärde ja näpud püsti.. ei mäletagi, kaua seal olime, vahepeal käisid mingid jobud oma puupüsti täis žžžžžigulliga nalja tegemas ja kui said aru, et nende huumor polegi meiega samal lainel, sõimasid kergelt. aga lasid jalga. ja oli ka võimalus mingi sõjarekka ja x-maa poistega minna, aga see oli ka liiga kahtlane. ja siiiiiis tuli juba normaalne mees, kellega Tartusse (ja mina jälle Lõunaka juurde, viimased kolm korda juba sinna ja hea meel on alati, et seda kesklinna kaudu koduteed ei pea kõndima) saimegi. järjekordne selline MEGATORE sõit minu arust. arutasime tele- ja raadiosaadetest, Jõekalda&Teedu, Hannese, Kivisaare jne isiksustest, pervertide hingeelust, kanuuspordist, tähelepanuvajadusest, vuntsidest, Tartu ja Tallinna plussidest ja miinustest jne. huvitav oli. täiega huvitav. magama ei tulnud ka kordagi plaani jääda, tavaliselt tuleb.
Tallinn ise polnud täna midagi erilist, aga sõidud olid ikka üle kõige ja seekord polnud kordagi tunnet, et tahaks juba kohal olla või ei viitsi enam sõita vms.
ja siin Tartus on VEIDI ebameeldiv olla.
igatahes käisime siis väikse otsa "Võta või jätas", ühe ja poole mängija jagu. JAMA. jama-jama-jama! ja mitte saade ise, seda teadsin juba ette, aga Kivisaar tundub kuidagi mage. no ei ole seal vaimukas, ei ole. kõik naljad on teiste inimeste kulul, ennast üritab selle arvelt kõrgemale tõsta, pidevalt mõnitab jne, ühtki veidigi päriselt ka naljakat kildu ei kohanud. ja ta kurtis veel seal jutu sees, et tal on ka tihti probleem sellega, et inimesed ei mõista ta huumorit. seal EI OLEGI huumorit, midagi polegi mõista! igatahes võitis üks tüüp 200, teine 400 krooni. ahneks läksid, olenemata mu nõuannetest, mida nad muidugi ei kuulnud ka, aga kogu stuudiorahvas arvas muga sama ja seda ei saa juba mitte kuulda. igatahes õhkkond oli ka täna hoopis teine ja täiesti ebameeldiv, "Tõehetkes" oli hoooopis sõbralikum ja rohkem selline o m a tunne. Teedu korraldatud saated on ikka hoopis teine asi. sõpradest oli meil ka stuudios ainult üks, nii et igav. lasime poole päeva pealt siis jalga, kuna nagunii algas siis mingi tunniajane paus.
läksime šoppasime veits Ülemistes, aga mitte üle, šoppamispäev on siiski esmaspäev. läksime aga tee äärde ja näpud püsti.. ei mäletagi, kaua seal olime, vahepeal käisid mingid jobud oma puupüsti täis žžžžžigulliga nalja tegemas ja kui said aru, et nende huumor polegi meiega samal lainel, sõimasid kergelt. aga lasid jalga. ja oli ka võimalus mingi sõjarekka ja x-maa poistega minna, aga see oli ka liiga kahtlane. ja siiiiiis tuli juba normaalne mees, kellega Tartusse (ja mina jälle Lõunaka juurde, viimased kolm korda juba sinna ja hea meel on alati, et seda kesklinna kaudu koduteed ei pea kõndima) saimegi. järjekordne selline MEGATORE sõit minu arust. arutasime tele- ja raadiosaadetest, Jõekalda&Teedu, Hannese, Kivisaare jne isiksustest, pervertide hingeelust, kanuuspordist, tähelepanuvajadusest, vuntsidest, Tartu ja Tallinna plussidest ja miinustest jne. huvitav oli. täiega huvitav. magama ei tulnud ka kordagi plaani jääda, tavaliselt tuleb.
Tallinn ise polnud täna midagi erilist, aga sõidud olid ikka üle kõige ja seekord polnud kordagi tunnet, et tahaks juba kohal olla või ei viitsi enam sõita vms.
ja siin Tartus on VEIDI ebameeldiv olla.
No comments:
Post a Comment