Monday, August 25, 2008

mustatiivaline lind

Meeriliisiga saime eile siis Kairiga kokku, et anda pikem ülevaade oma suvest. mingi rattaüritus oli kesklinnas ja hullult tuttavaid nägin, aga enamikku ainult kaugemalt ja tervitada väga ei viitsinud, ainult Taalit ja Hannat. õnneks keegi ise ka ära ei tunne, sest ma ju """stiili muutnud""".
läksime siis toomemäele chattima ja kui kõik tähtsam, mis meelde tuli, räägitud sai, mõtlesime, et läheks nataks veel Rujale, kuna siiski viimast päeva. leidsime veel parema koha kui üleeile, kus sai isegi istuda vaatamise ajal, asi muidugi selles ka, et seekord ei sadanud vihma. Pirx ja Kirsika olid ka seal, aga ausalt öeldes ei viitsi enam suvaliselt tuttavaid kohata ja pole oluliselt hea meel kui nii juhtub. Ruja oli jällegi megamegamegalahe, parem heli ka kui eile, aga etendus ise on ikka nii lõpphea, et kõik, kes ei käinud ja vähegi Rujast lugu peavad, peaksid kõvasti kahetsema. näitlejatega on täpselt nii, et tunned küll ära Sergo Varese, aga samas on ta nii Alender, kui üldse olla saab. ja näideldud Rannap oli ausalt rohkem Rannap, kui Rannap ise, nagu varemgi öeldud on. nüüd meeldib mulle Ruja ja Alendri muusika rohkem kui eales varem, ilmselt sellepärast, et on kuidagi.. arusaadavam. meeldib isegi rohkem kui see.. paar aastat tagasi aeg. ja praegu neidsamu sealesitatud laule kuulates on ikka hoopis teine tunne, kui enne, selline, nagu oleks neid tõesti päris Ruja esituses kuulnud.

No comments: