KOLMAS PÄEV (neljandat ei tule, viienda võimalus aga on). jälle Meeriliisiga Tallinnas ja teles.
kõigepealt saime mingi PERVERDI autoga. tegelikult on ta vist kuulus disainer ja nii edasi, seepärast ka nime ei maini, aga pervert mis pervert!! mis küsimused ja mis lambid küsimused ja mis jutt.. no kahtlane, väga kahtlane, parem karta kui kahetseda. Mäos käisime vetsus ja mingi naine kuulis vetsujärjekorras mida-edasi-teha juttu kogemata pealt ja pakkus esiteks välja, et võiksime öelda lihtsalt, et kohtasime mingit tuttavat siin ja lähme temaga, aga kuna see oli ka nats kahtlane plaan, siis ütles, et läheb vaatab, äkki saab nende autoga. ja kui see disainer wc-sse läks, põgenesime selle naise ja Reet Linna autoga juba Tallinnasse. hahaha. Reet teadis ka seda disainerit (seal siiski ei näinud), aga uskus ka pooleldi, et pervert esitleb end kellegi teise identiteediga. mina ei arvanud seda kordagi, aga pervert jääb ikkagi perverdiks, ükskõik, mis nimi tal on (nimi ja amet ei riku meest, kui ta ise on tubli ja austamisvääriline ehk siis üks vääritu mees teeb täis nii oma nime kui ameti).
jõudsime siis kohale teise salvestuse poole peale. "oiiii, tibukesed!" hüüdis stuudiovend Lauri, kui meid taas seal nägi, ja üldiselt on see lilleõiekesed, nupukesed, õiekesed üsna lame, aga talle nii sobivad need väljendid ja äge on. Jõekalda ka juba tervitas meid publiku hulgas märgates ja lehvitas.. "noh, läksite või?" - "jah." - "tublid tüdrukud". ja Teet tuli ka hiljem kuskil vastu, et oi tere tüdrukud jne. igal juhul võideti lõpuks 500 000 ka kord ära (milli siiski pole veel siiani tulnud ega üritatud) ja võitja oli päris tore inimene ka. viimase osaleja puhul oli tõesti hea meel, et ta sealt rahaga ära ei läinud, hullud eluviisid ja teod ikka, no ei meeldi sellised inimesed. minu kõrval istus tore kommenteeriv naine ka, vahepeal oli küll nii, et suren naerukrampidesse. ok, ühe teema vabandas Hannes Võrno (pärast salvestusi kui chattisime väljas, tavaline ju) teaduslikult välja, sest "luges hiljuti ühte raamatut", aga minu arust oli see osaleja teinud seal ikka igast suunast nõmedaid asju, mitte ainult need tüüpilised, et naist kogu aeg petnud jms, mida seal vist publiku ja teiste inimeste hulgas kõige hullemaks asjaks peeti. üleüldse jõudsin nüüd veendumusele, et jah - ka Hannes on tore. enne ei teadnud, sest polnud otseselt suhelnud, ja ta jättis sellise kergelt kurja mulje, aga tegelikult ei ole üldse, hästi tore on. ja ütles ka selle kohta, et mitmes päev Tartust tuleme, et lahe ja tublid. haha. lõpus kui vaatasime äww-näoga, kuidas kaks väikest tüdrukut Teedult autogrammi läksid küsima, siis küsis juba Lauri, et kas on vaja kuhugi ära viia ja võib vabalt viia lennukasse jne ja siis tuli juba Teet ja rääkis ka, kui tore, et jälle oleme siin ja et unustas meile mõelda ja et andis küll lubaduse meile mingi üllatuse välja mõelda, aga tõesti läks meelest. ja siis küsis, et kuidas koju läheme ja ütles, et oodake korraks ja kokkuvõte on nüüd see, et JÄLLE toppis meile bussiraha kaasa ja isegi suure üritamise peale ei õnnestunud seda ära jätta. MARK MAANI NOHHHH, ausalt nagu ainult raha pärast käiks seal, nii nõme hakkab!! vihma mõttes oli muidugi isegi hea, et tee ääres ei pidanud seisma ja uusi perverte poleks ka viitsinud kohata, aga ikkagi kuidagi nõme. iseenesest muidugi armas, et keegi viitsib mingitest täiesti võõõõraste inimestest niimoodi hoolida ja harjumatu täiesti. aga lahe. üldse inimesed on toredad, ma ei ole enam üldse nii vihane ja kuri ja ei vihka kõiki, ausalt ("SEE vastus on.." jääb külge juba). ja kui Lauriga läksime sealt tagauksest parkla poole ja ta enne veel ukse juures suitsu hakkas tegema, siis Jõekalda kohe tuli, et viib meid ära ja Lauri ütles, et tema juba viib ja siis, et äkki Hannes viib teid.. "Hannes, kas saad tüdrukud ära viia?" - "TARTUSSE või? ei Tartusse ma küll ei lähe.." aga oleks vabalt viinud ka bussikasse, kui poleks juba viijaid olnud.tagasisõidul lahendasime mõned ristsõnad, aga mitte liiga palju, sest liiga targaks ka ei taha nüüd saada. parem olla liiga loll kui liiga tark, ütleb Meeri.
No comments:
Post a Comment