terve esimese poolaasta kui ajaloo õpetaja Signe sõimas alati eelkõige meid, et miks kogu aeg jutustame, kuigi samas kõik teised röökisid lihtsalt kogu aeg, siis mõtlesin, et meie oma paranoia vist. aga täna kui ütles "tüdrukud ees ei räägi!.. " ise sinnapoole vaatamatagi, kuigi me istusime uksepoolse esimese pingi asemel üldse keskmise keskel, siis oli küll natuke IRW. sest kedagi teist ta sellega mõelda ei saanud, kuna teises pingis istub Olle ja on poiss ja ei jutusta.
No comments:
Post a Comment