Friday, January 16, 2009

poios ho aner;

mata tunnis sadas klassi huvijuht sisse ja andis klassile teate edasi, et vana-kreeka ring hakkab toimuma - ajalugu, keel, kirjandus, filosoofia jne. keegi eriti huvitatud ei olnud, vahepeal ütles veel meid nähes, et AA TÜDRUKUD, TEIEGA RÄÄGIME VEEL SELLEST MATKARINGIST ja näitas näpuga meie poole. lõpuxxxx tuli ära see, juba ammu põles alateadlikult ootus, millises veidras olukorras sellised asjad meist klassile teatavaks saavad. pool klassi irwas, aga asi polnud matkas, vaid lihtsalt naljakas on, et käime salajastes kooli huviringides, nagu pidevalt välja tuleb. otsustasime siis kreeka ka käsile võtta, sest kes muu kui meie jääb pärast tunde kooli veel ennast lisaks HARIMA. Hanna jääks tõenäoliselt küll ka, aga ta käib ju tööl. Meeriliis tõstis siis pooleldi käe, huvijuht kohe: tüdrukud, tulete jah? tulge jah, väga hea..... tulge ikka kindlasti siis! mata õps ka muigas, sest tema mulje on ju see, et oleme klassi halvimad õpilased.

pärast kui avastasime, et see keka tunni ajal ikkagi pole, mõtlesime põgeneda ja mul see õnnestuski, aga Meeriliis jäi huvijuhile vahele ja KUIGI mina olin juba peaaegu kodus ehk siis no stata hakkas ületatud saama, siiiiiiiiis Meeriliis hellas Hanna tel-ga, et TULE TAGASI. ja enne kes üritas kooli ees helistada, mida ma ei võtnud vastu, oli ikkagi huvijuht ja naljakas, et tal suvalt on minu nr telefonis ja kui Meeriliis ütles, et läksin ära, siis huvijuht kohe, et a ma helistan talle :D norm. ja eilne kahtlane nr, kes hellas kunstiajaloo jt ajal, oli KA huvijuht ja tema ongi see, kes teeb mulle kahtlaseid kõnesid järelikult, mida ma kunagi vastu ei võta, sest ei võta kahtlaseid nr vastu, kuigi kunstiajaloos juba tekkis tunne, et miks mitte. aga lahe on osata nüüd vana-kreeka keelt ja üldse olla tark ja filosoof. mõtlesime, et käime korraks siis ära, aga pandi kohe nimi ja andmed kirja, anti õppematerjalid kätte jne. mis seal ikka, võib ka tark olla. nagunii lähme ju Kreekasse Vero Moda ürpidega vana-kreeka keeles rääkima, et meid sulatati just lahti jää seest ja mis meie kalli linnaga juhtunud on, kas maailma lõpp on käes, et kõikjal selline tehnika on, alles eile filosofeerisin siin Ateena akropolise kõrval Diogenes Sinopestiga ja jõime lahjendamata veini ja nüüd siis see siin ning hakkame märatsema ja kui peab seletust andma, siis kordame juttu ja jääme oma seisukohtade juurde.

No comments: