mõtlesime küll sel nädalal mitte puududa v.a 1 tund sissemagamist Meeriliisil ja ütlesime seda ka Hiie ees juba ükspäev kogemata, et üritaks selle nädala ikka kuidagimoodi vastu pidada ja veel mingi puudumise lause enne seda, kui ta just meie juurest klassi kõndis. aga IKKAGI ei suutnud täna enam ja pidime ära minema pärast neljandat tundi tunnistust andma politseisse ühe autoõnnetuse kohta.
2 comments:
selline on elu.see on lootused.ja siis nad purunevad.
see on lootused, et lootused täituvad ja siis nad purunevad. see on elu. OI JAH.
hahaha.
Post a Comment