Thursday, January 15, 2009

kana pea tura otsas

tervekssaamist näitab üks kindel asi - tantsutuju on tagasi. kuulan Vengaboysi 'Sex On The Beach' (Rauno arvutis ON parem muusika kui minu omas) ja õppimise asemel raiskan niisama aega (enne kui peavalu oli veel alles, siis õppisin päris edukalt. haiguse tunnus) ja homset järjekordset spordipäeva ei jõua ära oodatagi.
tsiteerides klassikuid: mul kohe on seda tantsutahet!

No comments: