mata õps oli ka muidugi trennis, kuidagi nõme on, et nii palju kordi olnud, et matemaatikas ei käi, aga trennis olen ja tema on ka ja oleks siis, et matat oskaks, aga ei oska ja ei käi tunnis ka.
aga muidu oli trenn rängem kui tavaliselt ja uus trennituttav oli ka mul seal. need pole sellised trennid ka, vähemalt mitte minu jaoks, et suhtled seal võõrastega vms, aga kui teda esimest korda pühapäeval nägin, sest ta alles kolis Arenasse, siis teadsin, et ta on see õige :D:D:D:D:D:D:D:D. no riiete järgi sain tegelikult aru. õigemini need olid märgiks ja märgid ei valeta. saime täiesti mõttejõul tuttavaks eelmine kord ja täna samamoodi läbi pilgu ainult suhtlesime, aga pärast esimest trenni juba toimus väike päris-chat ka, sest ta jäi ka järgmisse nagu mina. vot selline lugu siis elust enesest.
teise tunni ehk siis stretchinguga, kui nüüd välismaa keeles öelda, on lahe, et kui eelmises trennis oli just mingi 30 inimest peaaegu, siis venituses või mingis taolises võib olla ka näiteks kolm.. täna ei olnud kolm, aga see on selline, kus käib üldiselt vähe ja olen kolmeses olnud ka, teise treeneriga. aga lahe oli ja kui selline venitus oleks ühe asemel kaks korda nädalas, siis teeks kevadeks KINDLALT spagaadi maha ausalt. + veel, et tasakaalu ja nii edasi asjad lööb ikka täiega paika selline venitamine. ja siis kolmas trenn LATINO. no apppiiii pole iialgi lahedamas trennis käinud. olen ikka tegelikult, aga seal just meeldib see tantsuteema, mis on täpselt lemmikstiil, kuigi ei saa aru miks nii tuimad näod sellise tantsu kohta paljudel, ja musa on ka nii lahe ja nüüd on mul üks lemmiktrenn lisaks ja reedeti hakkabki olema samasugune spordipäev iga kord, et 3 h järjest, aga edaspidi peab vist keegi järele tulema pärast, sest ma ei jõua muidu heade saadete ajaks koju. nii hea on ikka olla nüüd ja hakkan vist päriselt sportlikuks, mida olen hakanud juba 5 viimast aastat kogu aeg, aga nüüd päriselt. nagu alati päriselt. SEST lahe on tunda, et kõik lihased on juba täiega tugevad :D:D:D + terviseprobleemid järjest kaovad, v.a põlvehädad.
No comments:
Post a Comment