"te avasite just oma konto killuraamatus." kui tobe saab olla. endiselt jätkub mõnel mingisugune õpetajate mõttetute ütluste üleskirjutamine, kuigi materjali oleks ka kvaliteetkraamiks. päeva lõpust läksime jälle koolist ära, kuigi praegu tuli meelde, et tähtis geo eksamitund oli ka seal, aga mis siis ikka, olgugi, et täna andsime allkirjad, et oleme piisavalt targad, et seda eksamit teha.
Meeriliis kinkis tasuta mulle rahakoti, sest kui ühel pinginaabril on, siis peab teisele ka andma, muidu pole üldse ilus (Tom ja Anni)! ja see hakkab mulle nüüd rahaõnne tooma, sest eurosendi sain ka sellega kaasa ja kus on, sinna tuleb juurde (eurosenti ei saa ma ära ka kulutada, järelikult tuleb aina juurde). JA juba nägin, kuidas tõesti rahaõnn tuleb, sest hakkasime matast puhvetisse minema, lugesin peenraha trepil ja JUBA üks 9nda klassi poiss, kelle jaoks kõvad telestaarid oleme, sest kogu aeg mainib, kui meid telekas näeb, pakkus, et annab mulle raha. et võib 2 krooni anda, siis vaatas oma rahataskut, ei, hoopis neli krooni ja karjus trepil veel järele, et tahab ikka mulle 4 krooni anda. ütlesin, et mul juba on, ei ole vaja, aga tõesti nüüd enam raha eest pääsu pole, nagu näha. vot see on õnn! ainult et sellel rahakotil pole raha jaoks kohta.
No comments:
Post a Comment