Saturday, January 17, 2009

see on pervert, kes veene lõigub

reede on ikka lemmikpäev, sest mõnus pikk trennipäev ja lemmik latino sealhulgas, aga järgmine päev ka nii hea olla, ma ei tea täiega mingi tantsulihaste areng ja kooli peotants ON ikkagi liiga uimane ja liiga aeglaselt õpime kõike ehk siis ei õpi. ok ballil tantsida saab, aga maailmameistrivõistlustele nii ei saa ega Madonna taustatantsijaks !!

ja tõesti väärib mainimist, millist erikohtlemist ikka Hiielt saame. absoluutselt ei sõima tõendite pärast, ütlen, et unustasin ja toon esmaspäeval ja ta ei ütle midagi vastu, mis tähendab, et pole hullu ja too, millal saad. ja vip kottide klassiviimine - keegi teine ei tohtinud minna vahetunni alguses klassi kotte viima, kui Hiie hakkas ära minema, aga meie muidugi ikka võisime. olime lähemal ka, aga üldiselt ikka on kas kõik või mitte keegi süsteem.

Hiiele mu vaimsest tervisest ka veider mulje jäänud vist, kuna inkas kirjutan loovtöödes kogu aeg imelikke asju ja seekord napilt oleks ära tulnud tavaline korralik vigadega aga sisult mõistlik artikkel Eesti Rahva Muuseumist, aga viimane lõik ehk siis et mis muuseumis ei meeldinud, tõi täiesti mitte-meelega IKKAGI tüüpilise rõvetsemise kaasa - et noad ja teravad asjad on liiga kõrgele riputatud ja hetkel kui mõni laps nende all on, võib midagi alla kukkuda ja neil pead otsast lõigata jms.

No comments: