kogu aeg on nii külm, et pole vastavaid riideidki. enne hakkasin trenni minema, naabrimees oli just oma väravat lukustamas ja sfkdjf, ja hõikas et SIGNEEEEEEEEEE MIKS SA NII PALJALT JOOKSED... MÜTS PÄHE !!!!!!!!!!!!! ütlesin, et mul pole. - .. EI OLE VÄ? TULE MA ANNAN SULLE.. jne. haha.
eilne esimene koolipäev oli muidugi väga armas esimese päevana pärast vaheaega, sest siiski kolm 303-tundi järjest ja seda ei ületa küll miski, sest ei tea küll kelle suunas on kogu love õpetaja poolt - ikka minu. ja seda nüüd küll tõsiselt, sest kõik variandid on läbi proovitud, kuidas käituda nii, et mind ei küsitaks, aga ikkagi ALATI olen see, kes kogu aeg vastama peab, aga no ju siis olen lihtsalt nii tark, ei ole sinna midagi teha, kui lihtsalt OLED tark!!!! tuligi välja päriselt eile, et olengi kõige targem, sest tarkade nimekirjas (ehk siis kes sai KT või kirjandi 4, neid on ainult umbes viis inimest ja viit ei saanud keegi) olin mõlemas ja muidu oleks veel Hannaga võrdne, aga kirjanduslik analüüs oli mul 5, aga Hannal 2. vot selline lugu siis. järelikult olen klassis kõige targem! sest eesti keele tööd näitavad nii, aga selle põhjal saab juba kogu järelduse teha!!!!!
ja täna tegime koolipiima kokse koolis. no mina tegin, Meeriliis joob puhtalt. ja reedel on spordipäev. mul. kui just Meeriliis ka osa ei võta. mis tähendab siis, et kooli kehalisele kasvatusele kohe otsa 3 päristrenni, latiiiiinoooo sealhulgas, ja päevamenüü koosneb ka muidugi ainult valgubatoonidest, lihaseid kasvatavast pulbrist ja muudest toidulisanditest. igaks söögikorraks taldrikul lihtsalt roosa, sinine ja hall tablett. põlved on haiged pärast 10 minutit kõndimist koolipäeva jooksul, aga ei, tuleb korraldada veel spordipäevi endale.
No comments:
Post a Comment