Tuesday, January 13, 2009
viiuli vinge
mida teha, kui keegi armastab sind nii väga, aga sina teda vastu ei armasta. endiselt see eesti keele teema. MIKS alati olen esimene, kes peab vastama, ma ei ole mingi kirjandusinimene ja vihkan sümbolismi ka, mis krdi põhjusel ALATI mind küsitakse no fakk. ja kui õpetaja räägib konkurssidest jms: "ja siis eesti keele olümpiaad.. ma muidugi ei tea veel, milline see üldse on, aga kas keegi tahab minna?... Signe (näitab näpuga)". no mida! minna ehk tahakski, aga pole ikkagi nii tark, et peaks kogu aeg nii hullu tähelepanu saama. ja see oli IRW kui iga konkursi ja võistluse ja ürituse juures kedagi mainiti, kes võiks osaleda või minna, siis see, keda mainiti, oli kohe hullult uhke näoga, sest see veits nagu kompliment või nii, et järelikult peetakse klassi parimaks nt luuletuse lugemises. naljakas oli vaadata.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment