MISKI pole võrdne reedeste trennipäevadega, ausalt. võin otse öelda, et lahedaim asi nädalas praegu, ei tule midagi meelde, mis oleks sama lahe, aga keegi ei mõista üldse. ema ei taha isegi trenniraha anda, ütleb, et miks pean andma nii palju sellise asja jaoks, et 625 nii kallis, miks sa ei käi mõnes odavamas trennis? ma - kuule, see on kõige odavam klubi Tartus! ema - mine siis mõnda teise trenni, Raunol on sõudmine 200 kr!
ja iga kord, kui mata õpsi trennis näen, siis tahaks kohe nõmetseda ja küsida, mis ma järeltöö sain või mis õppida oli. haha see oleks ikka nii haige kooliväliselt seda teha. seepärast ongi nii ahvatlev.
NING. kui Hiie hindeid ette luges inkas, siis meile spetsiaalselt veel mainis seal pikalt in english erinevalt teistest, et kahjuks 3, oleks võinud ka neli olla, aga veerandi algus läks halvasti jne. lahe.
sain täna märgi, et pean minema verd andma - doonorihelkur. ja kui järele mõelda, siis sain ka teise märgi, mida lugeda ei osanud - bioloogia järeltöös geneetikaülesannetes veregrupi ülesande. kuigi vastama läksin geneetilisi mutatsioone, nii et see on märk mis märk. ja kui osata märke nüüd ERITI õigesti ja täpselt lugeda, siis öeldi mulle selgelt, et verd andma pean minema kooli ajast kindlasti.
No comments:
Post a Comment