Tuesday, June 2, 2009

Podgorica

eksam oli lahe, aga titekas. naljakas mõelda, et selline ongi see paljuräägitud riigieksam. ei mäleta ühtki ülesannet, mida ei oska või millest poleks aru saanud vms, enamjaolt oli asi lihtsalt selles, et polnud lugenud. mitte õppinud, vaid üle lugenud, ainult seda olekski vaja olnud. isegi igasugu tuuleülesanded jne, milles on süsteemid, kõik olid nii LIHTSAD. ei vajanud isegi mõtlemisvõimet! olümpiaadid mitu aastat tagasi olid ka palju raskemad.







ja Ester kutsus just õue rahvastepalli mängima. küsisin, kas võistkond on koos, vastas et nemad sõbrannaga minu vastu. ütlesin, et ei saa ma olen liiga koba kahe vastu, siis ütles, et võime Siimu ka kutsuda. haha see oleks nii lahe mäng tulnud, aga ma ei viitsinud..

No comments: