Monday, December 1, 2008

2 kui üks kord palli eest ära hüppad

vihkan workpalli. maailma kõige rohkem. muidugi oli mul oma niiii heade, aga samas nii olematute sportlike võimete tõttu võimalus minna kuskile võistlustele kõrgust hüppama kolmapäeval ja tänu osavõtule siis terve selle veerandi võrkpallidest puududa, aga ütlesin EI. ja lihtsalt ei lähe enam ühessegi võimlatundi. tulevikus ei luba ühelgi oma lapsel KINDLASTI minna võrkpallitrenni, sest miks nad peaksid hakkama hiljem teisi kehalise tundides tapma.

ja lahe on, kuidas huvijuht kuskil vastu tulles räägib jälle uut infi matka kohta. kanuumatk siis jaanuaris ja ÕUDNE, sest kanuud on hulllluuud.

No comments: