Tuesday, December 2, 2008

kõik jama, mis poes müüakse

varahommikused külalised :D naabrimees tuleb

- no tere signe! isa on sul kodus vä
- on ikka jah, aga magab
- ah magab veel jah
- lähen äratan üles või?
- jah, mine aja üles ikka :D

No comments: